Informācija cietušajiem ceļu satiksmes negadījumā

     Pēdējā laikā arvien biežāk pie Autojurista nonāk personas, kas ir cietušas ceļu satiksmes negadījumā, bet nav zinājušas par savām tiesībām saņemt morālā kaitējuma kompensāciju. Citam negadījums ir noticis vēl pavisam nesen, bet citam jau aiz muguras ir vairāki gadi. Diemžēl, sāpes, ciešanas, psiholoģiskie pārdzīvojumi, diskomforts un dažādas neērtības ir skārušas jebkuru cietušo, vai tas ir bijis gājējs, vai kāda transportlīdzekļa vadītājs, vai pasažieris.  Ceļu satiksmes negadījumā vainīgais ir saņēmis, iespējams, nosacītu sodu un par negadījumu jau, visticamāk, aizmirsis, bet  cietušais ar sāpēm turpina sadzīvot.

     Kādam ir izdevies izveseļoties, citam traumas uz mūžu ir atstājušas kādas sekas, bet cits ir zaudējis sevu kādu ļoti tuvu cilvēku.  Šādus un līdzīgus stāstus esam dzirdējuši ļoti daudz. Saprotams, ka  nevar atgriezt  ne veselību, ne kādu sev tuvu un mīļu cilvēku, taču, jebkuram cietušajam ir iespēja saņemt nodarītā morālā kaitējuma kompensāciju.  Un nav nozīmes, vai negadījums notika pirms dienas, nedēļas, gada, vai vairākiem gadiem.  

      Autojurists ir gatavs uzklausīt Jūsu stāstus un palīdzēt rast risinājumu, lai Jūs saņemtu nodarītā morālā kaitējuma kompensāciju.  Varam  tikties mūsu ofisā: Rīgā, Krasta ielā 86 – 406, variet rakstīt: info@autojurists.lv, vai zvanīt: 26364433 (nepieciešamības gadījumā varam izbraukt pēc Jūsu adreses).

Kontakti

Tel. 26364433

Krasta iela 86, Rīga, LV-1026

Atrašanās vietas kartē

E-mail: info@autojurists.lv


Privilēģiju karte

Reklāma

Developed by: VICTORSTEP