Par tehniskajām apskatēm

 No 2013.gada 1.janvāra grozījumi Ceļu satiksmes likumā un Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā:

1. Jauniem vieglajiem automobiļiem un piekabēm (līdz 3500 kg), kā arī motocikliem, tricikliem un kvadricikliem pirmā tehniskā apskate jāveic pēc diviem gadiem, jeb ne vēlāk kā 24 mēnešus pēc to pirmreizējās reģistrācijas (iepriekš bija 5 dienu laikā). Bet nākamās tehniskās apskates jāveic reizi gadā, kā līdz šim.

2. Jaunam kravas automobilim un piekabēm (virs 3500 kg), kā arī neatliekamās medicīniskās palīdzības transportam pirmā tehniskā apskate jāveic pēc gada, jeb ne vēlāk kā 12 mēnešus pēc to pirmreizējās reģistrācijas (iepriekš bija 5 dienu laikā). Bet nākamās tehniskās apskates jāveic reizi gadā, kā līdz šim.

3. Jaunam autobusam, vieglajam taksometram un auto apmācībām paredzētajam un attiecīgi reģistrētajam transportlīdzeklim, ņemot vērā termiņu atļaujai piedalīties ceļu satiksmē, pirmā tehniskā apskate jāveic  pēc gada, jeb ne vēlāk kā 12 mēnešus pēc to pirmreizējās reģistrēšanas, otrā tehniskā apskate jāveic arī ne vēlāk kā pēc gada, bet turpmākās jau reizi sešos mēnešos, ņemot vērā termiņu atļaujai piedalīties ceļu satiksmē.

 3. Motocikliem, tricikliem un kvadricikliem kārtējā tehniskā apskate būs jāveic nevis katru gadu, kā tas bija līdz šim, bet reizi divos gados.

Kontakti

Tel. 20041924

Krasta iela 86, Rīga, LV-1026

Atrašanās vietas kartē

E-mail: info@autojurists.lv


Privilēģiju karte

Reklāma

Developed by: VICTORSTEP